250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Network Ürünleri

Göster:
Sırala:

12 Core Çelik Zırhlı SLT SM G652D (Tek Kılıf)

12 Core Çelik Zırhlı SLT SM G652D (Tek Kılıf)Açıklama : HCS DataLight serisi, Local Area Network(LAN..

9,99TL Vergiler Hariç: 8,47TL

12 PORT SC DX FİBER OPTİK PATCH PANEL BOŞ ( KASET DAHİL)

12 PORT SC DX FİBER OPTİK PATCH PANEL BOŞ ( KASET DAHİL)RailSystem Açılı 1U Fiber Sonlandırma Paneli..

90,03TL Vergiler Hariç: 76,30TL

4 Core Çelik Zırhlı SLT SM G652D (Tek Kılıf) Fiber Optik Kablo

4 Core Çelik Zırhlı SLT SM G652D (Tek Kılıf)Açıklama : HCS DataLight serisi, Local Area Network(LAN)..

5,25TL Vergiler Hariç: 4,45TL

7U 19" 600mm Duvar Tipi Rack Kabinet

7U 19" 600mm Duvar Tipi Rack KabinetÜRÜN DETAY 19" 7U Duvar tipi soft modüler rack kabin serisi..

354,00TL Vergiler Hariç: 300,00TL

8 Core Çelik Zırhlı SLT SM G652D (Tek Kılıf) 1MT

8 Core Çelik Zırhlı SLT SM G652D (Tek Kılıf) 1MT..

7,79TL Vergiler Hariç: 6,60TL

FTP Cat6A Tool-Free Kystone Jack - 180DEGREE

FTP Cat6A Tool-Free Kystone Jack - 180DEGREE..

14,40TL Vergiler Hariç: 12,20TL

Netlink SC MM Pigtail 50/125 1m Fiber Patch Kablo

Netlink SC MM Pigtail 50/125 1m Fiber Patch Cord..

6,02TL Vergiler Hariç: 5,10TL

Netlink SC OM3 Pigtail 50/125 1m Fiber Patch Kablo

Netlink SC OM3 Pigtail 50/125 1m Fiber Patch Kablo..

6,96TL Vergiler Hariç: 5,90TL

Netlink SC OM4 Pigtail 50/125 1m Fiber Patch Kablo

Netlink SC OM4 Pigtail 50/125 1m Fiber Patch Kablo..

9,91TL Vergiler Hariç: 8,40TL

Netlink SC SM APC Pigtail 9/125 1m Fiber Patch Kablo

Netlink SC SM APC Pigtail 9/125 1m Fiber Patch Kablo..

7,93TL Vergiler Hariç: 6,72TL

Netlink SC SM Pigtail 9/125 1m Fiber Patch Kablo

Netlink SC SM Pigtail 9/125 1m Fiber Patch Kablo..

6,02TL Vergiler Hariç: 5,10TL

Netlink ST SM Pigtail 9/125 1m Fiber Patch Kablo

Netlink ST SM Pigtail 9/125 1m Fiber Patch Kablo..

6,02TL Vergiler Hariç: 5,10TL

Nexans Cat 6 Data Kablosu, İnternet Kablosu 1Mt

Nexans Cat 6 Data Kablosu, İnternet Kablosu 1Mt..

1,89TL Vergiler Hariç: 1,60TL

ODS Cat6 Keystone Jack ODS marka -5%

ODS Cat6 Keystone Jack ODS marka

ODS Cat6 Keystone Jack ODS markaKeystone jack, Keystone jak veya Keystone modül, bilişim sistemlerin..

10,74TL 10,16TL Vergiler Hariç: 8,61TL

SM-LX Single Mode Sfp Gbic Modül

SM-LX Single Mode Sfp Gbic ModülGenel Özellikler:- 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z standardı)- Dubleks..

84,96TL Vergiler Hariç: 72,00TL

Network Ürünleri 

Network en kısa tanımı ile bilgisayar ağı olarak tanımlanabilir. Genel bir tanım yapılacak olursa ise de ikiden fazla bilgisayarın birbirlerine kablo yardımı ile ya da kablo kullanılmadan bağlanılmasına verilen addır. Ağ sistemleri çağımızın en fazla yararlanıldığı ve kullanıldığı sistemlerdir. Network sayesinde insanlar birbirleri ile iletişim kurabilmekte ve bu yola birçok iş imkanına sahip olmaktadır. Günümüz hiç şüphesiz ki teknoloji çağıdır. Teknolojik gelişmelere orantılı olarak da ağ sistemleri de geliştirilmiştir ve hala daha da büyümeye devam etmektedir. Network ağlarının onarılması ve bunlar için gerekli olan network malzemelerin ihtiyacı da en fazla talep açığı olan alanlardır. Bu talep açıklarına yetişmek için birçok Network hizmeti veren kurum ve network malzemeleri satan firmalar mevcuttur. Network Ürünleri tedarik konusunda Perpa tedarik olarak sizlere her türlü konuda yardımcı olunmaktadır. Ağ malzeme grupları altında birçok ürün yer almaktadır. Bunlardan en çok talep edilen ve ihtiyaç duyulan olan malzemeleri kısaca bahsedecek olursak; 

Network Ürünleri Nelerdir?

Network Ürünleri alt yapıda kullanılan malzemeler ve aktif olarak çalışan malzemeler olmak üzere iki grup altında toplanarak incelenebilir. 

Ağ alt yapısında genellikle kullanılan malzemeler ağın çalışmasını ve bilgisayarların birbirleri ile bağ kurmasını sağlayana temel yapılardır. 

Pasif Ağ Yapısını Oluşturan Network Malzemeleri;

Kablolar, kabinler, paneller, prizler ve kanallardır. Kurulum aşamasında da bu malzemelerin kurulumu, düzenlenmesi ve montajı yetkili kişiler tarafından yapılmaktadır.

Aktif olarak çalıştırılan ve kendisinden bu şekilde yararlandığımız network malzemeleri;

Bilgisayarlar üzerinde yer alan sunucu ya da istemci gibi yazılımlar aktif cihazlar arasında sayılmaktadır. Hub gibi network’ün yoğunluğunu ayarlayan cihazlar, print server gibi ağ üzerinden kullanıcıların bir özelliği kullanılmasına olanak tanıyan cihazlar ve kablosuz ağ cihazlarını bu grup altında toplayabiliriz.

 

Network Ürünlerini Nereden Tedarik Edebiliriz?

Network malzemelerini isteyen herkes rahatlıkla perpatedarik.com sitesi üzerinden bulabilir ve aradığı malzemeyi kolaylıkla satın alabilir. Uygun fiyat ve kaliteli ürünleri sunan site birçok cazip kampanyalar ile de müşterilerine fırsatlar tanımaktadır. Network Ürünleri skalası oldukça geniş olan firmada data kabloları, fiber optik kabloları, modüller, patch paneller, rack kabinler ve switchler olarak sıralayabiliriz. Bu ağ malzemelerinin genel olarak ne işe yaradıklarını belirtecek olursak; 

Data Kabloları

Birden fazla birbirinden farklı olan cihazlar arasındaki veri akışını sağlayan ve bunu devam ettiren bağlantı parçalarıdır. 

Fiber Optik Kablolar;

Fiber optik kablolar içeriği ve yapısı sayesine bilgi aktarımının daha hızlı olmasını sağlayan kablo cinsleridir. Işığın daha kolay iletilmesine olanak veren bu kablolar sayesinde veriler daha hızlı aktarılmaktadır.

Modüller

Bilgisayar ortamında birden fazla komutun girilmesine ve işlenmesine olanak tanıyan parçalara verilen addır.

Patch Paneller;

Patch Paneller ağ sisteminde kullanılan bütün kablolama sistemlerinin bir araya getirilerek doğru ve hızlı çalışmasına yardımcı olan sistemlerdir.

Rack Kabinler;

Rack Kabinler modüllerin muhafazasını sağlayan ve uygun şekilde bir yere montajına imkan veren sistemlere verilen isimdir. 

Switchler;

Swtichler yer aldığı network sistemlerinde bağlı bulunan bütün bilgisayarların birbirleri ile haberleşmesini ve ağ özelliklerinin doğru kullanılabilmesine yarayan donanımlara verilen isimdir.

Network Malzemelerinin Kullanımına Neden İhtiyaç Duyulmaktadır? 

Network Ürünleri, genellikle kullanılan ağ sistemlerinin daha da iyileştirilmesine ya da olmayan bir ağ sisteminin yeni baştan oluşturulması için alınmakta ve kullanılmaktadır. Teknolojik cihazlar ve malzemeler zamanla performanslarında düşme veya bozulma meydana getirebilecek malzemelerdir. Bozulma, performansın düşmesi ya da iyileştirilmesi gibi nedenler ile network Ürünleri satın alınabilmektedir.